Praca

Sprawdź nasze oferty pracy!

Jako rozwijająca się z sukcesem firma ciągle poszerzamy swoje grono pracowników, zarówno na stanowiskach managerskich, dyspozytorskich jak i kierowców. Jeśli jesteś gotowy przyłączyć się do naszego zespołu i wspólnie z nami rozwijać się i osiągać sukcesy. Napisz do nas: sylwia.olejnik@ctk-logistics.pl (nie zapomnij dołączyć swojego CV).

Spedytor międzynarodowy

Miejsce pracy: Konin / Poznań

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób na stanowiska spedytor przewozów międzynarodowych do naszych oddziałów w Koninie i Poznaniu. Nasze plany zakładają także utworze oddziałów w nowych lokalizacjach. Do obowiązków nowych pracowników należeć będzie współpraca z naszymi klientami oraz przewoźnikami polegająca na obsłudze realizacji zleceń.

Wymagania:

  • – minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • – posiadanie własnej bazy klientów i przewoźników
  • – organizacja transportów, czuwanie nad przebiegiem procesu spedycji

Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na runku, cieszącej się dobrą marką.
Wszystkie potrzebne narzędzia do pracy na stanowisku spedytora.

Wyślij CV

Więcej ofert

Miejsce pracy: Konin

Czytaj więcej

Zapraszamy do współpracy!

W dokumentach prosimy dodać klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”