Praca

Sprawdź nasze oferty pracy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:
rekrutacja@ctk-logistics.pl

Księgowa

Miejsce pracy: Konin

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe w zakresie finansów, ekonomii
  • doświadczenie min. 3 letnie w prowadzeniu księgowości
  • biegła znajomość przepisów rachunkowości, podatkowych, KP itd.
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość programów księgowych, pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych i rozliczenia podatkowe
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach
  • tworzenie polityki rachunkowości oraz procedur księgowo-podatkowych
  • raportowanie na potrzeby zarządu, sporządzanie analiz, bilansów i sprawozdań księgowych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (audytorzy, radcowie prawni, doradcy podatkowi, NBP, banki, US, GUS)
  • optymalizacja procesów i procedur księgowych
  • obsługa audytów finansowych
  • współpraca z doradcami (podatkowymi i innymi)
  • wsparcie w procesie optymalizacji procesów księgowych i finansowych
  • analizy rentowności, analizy kosztów
  • optymalizacja kosztów
  • windykacja należności
  • ewidencja środków trwałych
  • kontakt z ubezpieczycielami
  • odpowiedzialność za rozwój i koordynację pracy zespołu księgowego
  • komunikacja z działami operacyjnymi i administracyjnymi w firmie

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (otwartość na oczekiwania)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie zespołu i kadry zarządzającej
  • Niezbędne narzędzia pracy
Wyślij CV

Więcej ofert

Czytaj więcej

Miejsce pracy: Konin / Poznań

Zapraszamy do współpracy!

W dokumentach prosimy dodać klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”